Ordu Çambaşı Yaylası Mobese Canlı izle

Ordu Çambaşı Mobese Canlı izle Yaylası, Çambaşı Yaylası canli izle, Çambaşı Yaylası canlı yayın izle, Çambaşı Yaylası izle, Çambaşı Yaylası kamera izle, Çambaşı Yaylası mobesa izle,Ordu Kamera,Ordu mobesa

Kameraların Yüklenmesi İçin 10 sn Bekleyiniz.

Canlı Yayın kabaduz tarafından sunulmaktadır. 7 Aralık 2022 - Çarşamba 22:35
Çambaşı Yaylası Canlı Mobese izle Ordu 2022 Çambaşı Yaylası Canlı Mobese izle Ordu 2022

Çambaşı Yaylası Ordu

cabasi-yaylasi-ordu

Karadeniz Bölgesi’nin en önemli yaylalarındandır. Hem yaz hem kış aylarında turizm için bulunmaz doğal güzellik ve özelliklere sahiptir. Deniz seviyesinden 1,850 metre yükseklikte olan yaylanın ulaşımı Ordu - Kabadüz - Çambaşı güzergahını oluşturan asfalt yol ile sağlanmaktadır.

Çambaşı Yaylasına Ulaşım

Ordu'nun 61 kilometre güneyinde bulunmaktadır. Şehir ile yayla arasında düzenli olarak minibüs seferleri düzenlenmektedir. Yaylada elektrik, telefon mevcuttur. Bakkal, kasap, et lokantaları, sağlık ocağı ve Jandarma karakolu bulunmaktadır.

Çambaşı Kayak Merkezi

4 mevsim hizmet veren 1,850 rakımda Çambaşı Yaylası'nın bütün güzelliklerine ve manzarasına hakim bir konumda kayak tesisi inşa edilmiştir.Şehir merkezine 54 kilometre mesafedeki güzergahını oluşturan asfalt yol yılın 12 ayı açık ve ulaşım sorunu yoktur. Tesisde hat uzunluğu 1.753 metre ve 1.104 metre olmak üzere 2 adet telesiyej hattı bulunmaktadır. Toplam uzunluğu 17.275 metre olan 11 adet kayak pisti bulunmaktadır.

Çambaşı Yaylasına Nasıl Gidilir

Merkeze 58 kilometre uzaklıktadır. Ordu -Çambaşı Kayak Merkezi: Merkeze 54 kilometredir. Yol yılın 12 ayı açık ve ulaşım sorunu yoktur.

Çambaşı Kayak Merkezi - Çambaşı Doğa Tesisleri Tanıtım Filmi

Kaynak: Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Gezi Rehberi. Resim Görseli: Ordu Belesiyesi

Uludağ Tutyeli Alt Pisti Canlı izle - Uludağ İtalyan Pisti Canlı izle - Seydişehir Ketenli Mahallesi Canlı izle Konya - Hz. Yusuf Canlı izle - Altınkaynak Döviz ve Altın Fiyatları Canlı - Uludağ Cennetkaya Canlı Yayın izle Bursa - Uludağ Beceren Pisti Canlı izle - Çaycuma Uğur Mumcu Caddesi Canlı izle - Çaycuma Sarıkaş Yaya Köprüsü Canlı izle - Canlı Yağmur Haritası Izle Uydu Radar Görüntüsü - Develi Çarşı Cami Canlı izle Kayseri - Düzce’de 5.9 Deprem Anı Kameralarda - Düzce Canlı izle - Yusufeli Barajı Canlı izle -