İzmir Konak İskele Mobese Canli izle

İzmir Konak İskele Mobese Canli izle,İzmir Konak İskele izle,İzmir Konak İskele canli izle,İzmir Konak İskele canli yayin izle,İzmir Konak İskele mobesa izle,İzmir Konak İskele kamera izle,İzmir Konak İskele,İzmir Konak İskele mobesa canli yayin izle,İzmir Konak İskele kamera canli yayin izle,İzmir mobesa,İzmir Kamera

Yayının açılması için biraz bekleyin..

resim
Canlı Yayın : izum.izmir - 20 Temmuz 2024

İzmir Konak İskele Mobese Canli izle, Konak Vapur İskelesi, İzmir'de kent içi ulaşım sağlayan körfez vapurları için hizmete açılmış bir vapur iskelesidir. İskele İzmir'de kent içi deniz ulaşımından sorumlu belediye kuruluşu İzdeniz tarafından işletilmektedir.

İskele Konak Meydanı'nın kuzeybatısında yer alır. İlk olarak 1884'te açılmıştır. Mimar Zeki Sayar'ın (1905-2001) tasarladığı yeni iskele binası 14 Nisan 1938 tarihinde hizmete girmiş, ancak Mustafa Kemal Sahil Bulvarı için yapılan sahil dolgu işleminden sonra 1988'de yeniden inşa edilmiştir.

İskeleden her gün karşı kıyıdaki Karşıyaka ve Bostanlı vapur iskelelerine seferler yapılır. Mesai günlerinde Karşıyaka'ya 55, Bostanlı'ya 36 karşılıklı sefer vardır. Bunun dışında Güzelbahçe, Üçkuyular, Göztepe, Pasaport ve Alsancak'a da seferler vardır.[4] İskele konumu itibarıyla İzmir metrosu, İzmir tramvayı ve ESHOT otobüslerine aktarma noktasındadır.