Çambaşı Kayak Merkezi Canlı Mobese izle

Çambaşı Kayak Merkezi Canlı Mobese izle,Çambaşı Kayak Merkezi mobese canlı,Çambaşı Kayak Merkezi kamera izle,Çambaşı Kayak Merkezi canlı yayın,Çambaşı Kayak Merkezi live webcam,Çambaşı Kayak Merkezi,Ordu canlı yayın,Ordu canlı mobese,Ordu canlı kamera


Canlı Yayın : cambasidoga - 21 Haziran 2024

Çambaşı Kayak Merkezi Canlı Mobese izle, Çambaşı Doğa Tesisi 4 mevsim hizmet veren 1,850 rakımda Çambaşı Yaylasının bütün güzelliklerine ve manzarasına hakim bir konumda inşaa edilmiştir. Denize ve hava limanına en yakın kayak tesisi olup turizm için bulunmaz özelliklere sahiptir. Ordu Şehir merkezi ile 54 km mesafedeki güzergahını oluşturan asfalt yol yılın 12 ayı açık ve ulaşım sorunu yoktur.

Çambaşı Kayak Merkezi, Tesis de hat uzunluğu 1.753 metre ve 1.104 metre olmak üzere 2 adet telesiyej hattı bulunmaktadır. Toplam uzunluğu 17.275 metre olan 11 adet kayak pisti bulunmaktadır.

BUNGALOV (CHALET) EVLER, Çambaşı Doğa Tesislerinde bulunan 12 adet bungalov, süit ve standart odalarıyla yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek. Mevsim şartlarına uygun yalıtımla yapılan evler dubleks ve asma katlı olarak iki tip inşa edildi. Çam ağaçları arasında yapılan evler kayak yapanların kuşbakışı izlenebileceği bir konumda yer alıyor. Bir evde bulunması gereken tüm eşyaların bulunduğu bungalovlar vatandaşlara doğa ile iç içe konforlu konaklama imkânı sağlayacak.

SNOW TUBE İLE HEYACANA HAZIR MISINIZ?, Snowtubing; eğlenceli, aksiyon dolu ve en önemlisi dondurucu soğukları sevmeni sağlayan mükemmel bir keşiftir. Kızak mantığından yola çıkılarak ortaya çıkmış bir kar sporu olmasının yanı sıra kar yapma makineleri sayesinde her mevsim yapılabilir. Karlı bir tepe ve tüpün varsa kayabilir ve bu eğlenceli sporun tadını çıkarabilirsin. Temel olarak Snowtubing’in konusu güvenli bir şekilde kar üzerinde kaymaktan ibarettir. Ancak diğer kar sporları gibi beceri gerektirmeyen bir spor oluşu her yaştan her cinsiyetten insanın yapabileceği anlamına gelir. Snowtubing tatillerde aile aktivitesi yapmak, arkadaşlarla keyifli vakit geçirmek ve eğlenmek için iyi bir fırsattır.

Gümüşdere, Kabalak Kume Evler, 52020 Kabadüz/Ordu