İstanbul Levent Canlı Mobese izle

İstanbul Levent Canlı Mobese izle,Levent canlı mobese,Levent kamera izle,Levent live webcam,Levent live camera,Levent,İstanbul canlı izle,İstanbul kamera,İstanbul live webcam

Canlı

İstanbul Levent Canlı Mobese izle, Levent, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir mahalledir. Batıda Büyükdere Caddesi, Çeliktepe ve Gültepe, doğuda Etiler ve Akatlar, güneyde Levazım mahalleleri, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir. Levent semti, geniş anlamda kendisiyle birlikte, Büyükdere Caddesi üzerindeki, Beşiktaş'a bağlı Konaklar ve Nisbetiye, Şişli'ye bağlı Esentepe'nin kuzey kesimi ve Kâğıthane'ye bağlı Çeliktepe ve Emniyet Evleri mahallelerini de kapsayan geniş bir bölgeyi tanımlamak için de kullanılmaktadır.

Özellikle 1980 yılından sonra Levent bölgesinde birçok gökdelen ve iş merkezleri inşa edildi. 1993 yılında hizmete açılan 34 katlık gökdelen, Sabancı Center 4. Levent semtinde yer almaktadır. Yapımına 1992 yılında başlanan İstanbul metrosu'nun Taksim ve 4. Levent semtleri arasında çalıştırılmasına karar verildi. İstanbul metrosu 16 Eylül 2000 yılında hizmete açıldığında Levent istasyonunda büyük bir alışveriş merkezi de hizmete girdi. Levent bölgesindeki gökdelenler, Istanbul Sapphire, Levent Loft, Tekfen Tower, İş Kuleleri, Kanyon ve Metrocity.