İstanbul Kurtköy Canlı Mobese İzle

İstanbul Kurtköy Canlı Mobese İzle,Kurtköy mobese izle,Kurtköy canli izle,Kurtköy kamera,İstanbul Kurtköy, İstanbul Kurtköy canli izle, İstanbul Kurtköy kamera izle, İstanbul Kurtköy mobesa izle, İstanbul Kamera, İstanbul mobesa,İstanbul canli izle,İstanbul mobese izle,İstanbul kamera izle

Canlı

Webcam
Canlı Yayın : tkm.ibb - 20 Temmuz 2024

İstanbul Kurtköy Canlı Mobese İzle, İstanbul'un Pendik ilçesine bağlı mahalle ve semttir.Mahalle olarak Kurtköy; Önceleri Kartal ilçesine bağlıydı. Pendik'in ilçe olmasının ardından bu ilçeye bağlı bir mahalle olmuştur. Kurtköy, kuzeybatısında bulunan Aydos Dağı eteklerine kurulmuştur. Kurtköy Mahallesi; kuzeyde Yenişehir Mahallesi, batıda Sülüntepe ve Çamlık mahalleleri, güneyde Şeyhli ve Ramazanoğlu mahalleleri, doğusunda Sanayi Mahallesi ile sınırlarını paylaşan mahalledir.

Ulaşım, TEM Otoyolu Kurtköy sınırları içinden geçmekte ve Kurtköy gişeleri ile D-100 Karayolu'na bağlanmaktadır. Ömerli su havzasının büyük bölümü bu sınırlar içinde kalmaktadır. Çevresini İSKİ ve Orman Bakanlığı koruma altına almıştır. M4 metro hattına istasyonu bulunuyor.

Benzer Canlı Mobese Kameraları