Harem Otogarı Canlı Mobese izle, Istanbul

Harem Otogarı, Harem Otogarı Canlı Mobese izle, Istanbul,Harem Otogarı canlı mobese, Harem Canlı kamera izle, Harem Otogarı live webcam, Harem Otogarı live camera, Harem kamera izle, Harem mobese izle,İstanbul Kamera, İstanbul mobese

Canlı
Canlı Yayın : tkm.ibb - 12 Haziran 2024

Harem Otogarı Canlı Mobese izle, Istanbul, 1970 yılında hizmete giren ve İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alan Harem Terminali, Türkiye’nin en çok bilinen otobüs terminallerinden biri. Özellikle 1990’lı yıllara çok aktif olarak hizmet veren Harem Terminali’nin bölgedeki trafik yoğunluğundan dolayı 2017 yılında Ataşehir bölgesine taşınmaya karar verildi. Harem Terminali’nden Türkiye’nin bütün şehirlerine ve pek çok ilçeye düzenli olarak otobüs seferleri düzenleniyor.

Harem Terminali, İstanbul şehrinde çok güzel bir konumda yer alıyor. Marmaray raylı toplu taşıma sistemine ve feribot iskelesine çok yakın olan Harem Terminali’ne kolayca ulaşılabiliyor, aynı zamanda İstanbul’un her yerinden Harem Terminali’ne gidebileceğiniz otobüs seferleri de bulunuyor. Harem Terminali içinde restoranlar, kafeler, dinlenme alanları, mescitler ve hediyelik eşya mağazaları da bulunuyor.

Benzer Canlı Mobese Kameraları