Hamzabeyli – Lesovo Sınır Kapısı Canlı Mobese izle Live

Hamzabeyli - Lesovo Sınır Kapısı Canlı Mobese izle, Hamzabeyli trafik yoğunluk durumu, Uydudan Hamzabeyli, Sılayolu, Hamzabeyli giriş ve çıkış kapılarındaki son durumu öğrenebilirsiniz. Türkiye, Edirne Hamzabeyli ile Bulgaristan, Lesovo kara yolu gümrük sınır kapısıdır. Ayrıca Hamzabeyli Live Webcam, Border, Grenzübergang-aktuell zoll grenze olarak izle.trakya gtb gov tr, Bulgarien türkei grenze live cam

Türkiye Hamzabeyli Çıkış -> Bulgaristan Lesovo Giriş
Canlimobeseizle.com

"Türkiye Hamzabeyli Çıkış -> Bulgaristan Lesovo Giriş" ifadesi, Türkiye'den Hamzabeyli sınır kapısından çıkıp Bulgaristan'daki Lesovo sınır kapısından giriş yapmayı ifade eder. Bu geçiş, özellikle daha az yoğunluk ve alternatif bir rota arayan yolcular ve taşımacılar tarafından tercih edilen bir güzergâhtır.

Bulgaristan Lesovo Çıkış -> Türkiye Hamzabeyli Giriş
Canlimobeseizle.com

Facebook
Canlı Yayın : trakya.ticaret - 14 Temmuz 2024

Hamzabeyli-Lesovo Sınır Kapısı Canlı Mobese izle, Hamzabeyli Sınır Kapısı, Bulgaristan-Türkiye gümrük kapısıdır. Edirne ilinde bulunan sınır kapısına 7 yolundan ulaşılabilir. Deniz seviyesinden 508 metre yükseklikte bulunan ve 64.000 m2 alanda hizmet veren Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda 4 adet giriş–4 adet çıkış ve TIR bölümünde de 4 adet giriş–4 adet çıkış olmak üzere toplam 16 muayene peronu inşa edilmiştir. Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda mevcutta 6 yolcu ve araç giriş, çıkış peronu bulunurken 2020 yılının Haziran ayına kadar bu sayının 10 perona çıkarılması planlanmaktadır.

Hamzabeyli Sınır Kapısı’ndaki dönemsel yoğunluklar nedeniyle TIR şoförlerinin gümrük kapısına girene kadar ki süreçte bekleme sürelerini konforlu ve güvenli bir alanda yapabilmeleri adına, her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal tesis, duş, WC, berber, döviz bürosu ve yeme-içme alanları, kütüphane ve dinlenme odası gibi birçok hizmet alanı sunan, Hamzabeyli TIR Parkı, 2018 yılı sonu itibariyle faaliyete başlamıştır.

Hamzabeyli-Lesovo Sınır Kapısı, Türkiye'nin Edirne iline bağlı Hamzabeyli ile Bulgaristan'ın Lesovo kasabaları arasında yer alan kara yolu gümrük sınır kapısıdır. Bu sınır kapısı, iki ülke arasındaki sınır geçişlerinin önemli noktalarından biridir ve yoğun trafiğe sahiptir.