Canlı Yağmur Haritası Izle Uydu Radar Görüntüsü

Yağmur Radar Haritası Canlı Izle,canlı yağmur haritası,yağmur haritası map,uydudan yağmur haritası,Yağmur Haritası canlı,Uydu Radar Görüntüsü

Canlı Yayın : rainviewer - 29 Kasım 2023

Yağmur Haritası Canlı Izle, şu anda yağış beklenen alanları gösterir. Bir hava durumu radarı, yağış tipini (yağmur, kar, dolu vb.) belirleyebilir ve yerini tespit edebilir. Bir hava durumu radar haritasının yardımıyla, yağmurun bundan sonra nereye hareket edeceğini ve ne kadar şiddetli olacağını tahmin etmek de mümkündür. Modern bir hava durumu radarı, çoğunlukla, yoğunluğa ek olarak yağmur damlacıklarının hareketini de algılayabilen bir Doppler radarıdır. Fırtınanın şiddetli havaya neden olup olmayacağını belirlemek için her iki veri türünü de analiz etmek mümkündür. Yağış tipi harita üzerinde farklı renklerle işaretlenmiştir. Yağmur ve kar mavi ile gösterilirken, sağanaklar turuncu ve kırmızı ile ve dolu - pembe ile işaretlenmiştir. Ayrıca yağmur, dondurucu yağmur, sulu kar ve/veya kar gibi yağış türlerinin karışımının görüntülenmesi üzerinde çalışıyoruz.

Harita animasyonunu açmak için oynatma kontrollerini kullanın. Haritada otomatik olarak arama yaparak yağmurun, karın veya dolunun bölgelerinize ulaşmadan önce nerede olduğunu ve nereye hareket edeceğini öğrenmenizi sağlar.

Benzer Canlı Radar Görüntüleri