Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar Canlı Mobese izle

Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar Canlı Mobese izle,Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar canlı mobese,Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar kamera izle,Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar live webcam,Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar,Bursa live webcam

Canlı Yayın : bursabuyuksehir.tv - 23 Mayıs 2024

Bursa Hayvanat Bahçesi Lemurlar Canlı Mobese izle, Halka Kuyruklu Lemur, Madagaskar maymun ailesi içinde yer alan halka kuyruklu lemurların uzun ve siyah–beyaz halkalı bir kuyruğu bulunur. Diğer lemur türlerinin arasında en karasalıdır, günün büyük bir kısmını yerde geçirir. Gündüzleri aktiftir. Bitki, yaprak, çiçek, meyve suyu ve omurgasız hayvanlarla beslenir.

Sosyal hayvanlardır. Dişileri grup içinde baskındır, aile grupları halinde yaşarlar. İdrar ve koku bezlerinin salgılarıyla kendi alanlarını işaretlerler. Erkekler, dişilere kendilerini beğendirmek ve rakiplerine meydan okumak için bileklerindeki koku bezlerinin salgılarını kuyruklarına sürerler. Doğumlar 4 aylık gebelik süresi sonunda, yağmur mevsimi ile birlikte başlar, böylece yavruların sütten kesim dönemi ağaçlarda bol meyvenin bulunduğu zamana gelmiş olur.