Bodrum Canlı Mobese izle

Bodrum, Bodrum cam live, Bodrum mobese izle,Bodrum canlı izle,Bodrum kamera izle, Bodrum canlı mobese izle, Bodrum canlı yayın izle, Bodrum webcam live, Muğla Kamera, Muğla mobese, Muğla mobese kameraları

Canlı
Canlı Yayın : bodrumcanli - 2 Ekim 2023

Bodrum Canlı Mobese izle, Bodrum, Muğla'nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum'un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye'de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir. Nüfus açısından il genelinde Menteşe ve Fethiye'yi geçerek en büyük ilçe unvanına sahip olmuştur. Bodrum, Muğla ilinin batı köşesinde yer alır. İlçe topraklarının büyük çoğunluğu kendi adını taşıyan bir yarımada içerisinde bulunmaktadır ki ilçe kuzey, batı ve güneyden Ege Denizi ile çevrelenmiştir. Doğusundaki Milas hariç herhangi bir idari sınırı yoktur.

Bodrum, dünyaca ünlü bir tatil beldesi olması nedeniyle gelişmiş ulaşım imkânlarına sahiptir. Şehrin hava ulaşımı Milas-Bodrum Havalimanı üzerinden sağlanmaktadır ki şehre uzaklığı 32 km'dir. Bodrum'da üç büyük marina ve kurvaziyer yanaşma iskelesi de mevcuttur. Marinaların ilk yapılanı Bodrum merkezde bulunan Milta marinadır. İkinci marina Turgutreis beldesinde bulunan D Marin ve üçüncüsü Yalıkavak beldesinde bulunan Pal Marina'dır. Bodrum önemli bir kara yolu kavşağında bulunmaz. Bodrum'a kara yoluyla ulaşım Milas üzerinden çift şeritli asfalt yol ile sağlanmaktadır. Bodrum, il merkezi Muğla'ya 111 km, İzmir'e 242 km, Marmaris'e 165 km ve Fethiye'ye 234 km uzaklıktadır.

650 kilometrelik sahil şeridi ile Bodrum yarımadas, aynı zamanda, Gümbet, Bitez, Ortakent, Bağla, Aspat, Karaincir, Akyarlar, Turgutreis, Gümüşlük, Kadıkalesi, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Göltürkbükü, Torba ve daha pek çok yerleşim birimi ve plajları ile Türkiye’nin seçkin ve popüler tatil merkezlerinden biri konumunda. Bodrum’un popüler tarihi yerlerini de gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Bodrum’un merkezinde bulunan Bodrum Kalesi, Bodrum Sulatı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Antik Tiyatrosu, Bodrum Mausoleion Açık Hava Müzesi, Myndos Kapısı, Zeki Müren Müzesi ve Bodrum Deniz Müzesi ile Bodrum yarımadasında bulunan Bodrum Yel Değirmenleri ve Pedasa antik kenti görülmeye değer yerler arasında başta geliyor.

Bodrum’da Gezilecek En Güzel Yerler, Bodrum Kalesi, Mausoleum (Mozole), Antik Tiyatro, Myndos Kapısı (Mindos), Gümüşlük, Torba, Yalıkavak, Ortakent, Turgutreis

Bodrum'un denize sevdalı süngercileri, dalgalara sevdalı kaptanları, balıkçıları, beyaz badanalı, mavi panjurlu evleri, evlerin duvarlarına tırmanmış fuşya begonvilleri, çevresindeki pırıl pırıl koyları ve en çok da gün doğumuna doğru uzayıp giden geceleridir Bodrum'u Bodrum yapan. Salı günleri kurulan, giysi, kumaş ve hediyelik eşya pazarı kadar, Perşembe ve Cuma günleri kurulan meyve-sebze pazarı da yerli yabancı herkesin ilgisini çekmektedir. Günümüzde Bodrum, yalnızca bir tatil yöresinden beklenen tüm unsurları bünyesinde toplamakla kalmamış, kültür, sağlık ve sosyal alanlarda da tüm gereksinimlerin karşılanabildiği, yaz-kış yaşanabilecek önemli bir ilçe haline gelmiştir.