Şu an neredeyim? Bulunduğum Konum, Google Harita Göster Canlı

Şu An Neredeyim,Şuan nerdeyim,Bulunduğum Konum Yeri Haritada Göster,Neredeyim Konum,Adres Yer Tespiti,Neredeyiz,Şu An Nerdeyim, Yeri Navigasyon Haritasında Gör, GPS Koordinatlarım Nedir Öğren, Google, Konum Neredeyim,bulunduğum yer,yerinizin adresi,şu anda bulunduğum,konum bilgisi Canlı

Mevcut konumum: 0.0, 0.0

Canlı Yayın openstreetmap.org tarafından sunulmaktadır. - 21 Mart 2023
Genel Ait Diğer Kameralar

Şimdi Konumum, mevcut konumunuzu bulmak ve şu anda nerede olduğumu harita koordinatlarında tam olarak nerede olduğumu göstermek için ücretsiz bir çevrimiçi araçtır . Geçerli konumum size bir harita üzerinde enlem ve boylamı ve adresi verecektir. Buluşma amacıyla mevcut konumunuzu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilir veya konumunuzun etrafındaki haritaya göz atabilirsiniz.

Konumum Nasıl Çalışır?Konumu, geçerli konumunuza erişimi olan tarayıcınızda yerleşik olan Coğrafi Konum teknolojisini kullanır. Coğrafi Konum, dünyadaki bir noktanın kesin konumu olan enlem ve boylamı kullanarak konumunuzu bulacaktır. Coğrafi konumu kullanmak için izninizi almamız gerekiyor. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız "canlimobeseizle.com konumunuzu bilmek istiyor" mesajını isteyecektir, izin vermek için "İzin Ver"i seçmeniz yeterlidir. Konumunuzu şimdi alabilmeniz ve enlem, adres ve haritayı doğru görebilmeniz için tarayıcınızda konumu etkinleştirmeniz gerekir. Bir akıllı telefon kullanıyorsanız, konum özelliğini de etkinleştirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde, Şu an neredeyim? araç geçerli konumunuzu bulamaz. Gizlilik nedeniyle, konumunuzu web sitemizde saklamıyoruz ve konumunuzu kimseyle paylaşmıyoruz. Sitemizden ayrıldıktan sonra konumunuz kaybolacaktır. Bu yazımızda ise Google Ben Şu An Neredeyim, Siri Ben Şu an Neredeyim, Nerede Oturuyorum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Konumumla Ne Yapabilirim?
Geçerli konum aracımı kullanmanın birçok yolu vardır . Aşağıda, aracımızın kullanışlı olduğu birkaç senaryo bulunmaktadır.
Kaybolduğunuzda
- Kaybolduğunuzda ve çıkış yolunu bulamıyorsanız. Nerede olduğun hakkında hiçbir fikrin yok ve oradan olabildiğince çabuk çıkmak istiyorsun. Konum aracıyla, tam adresi ve enlem uzunluğunu bulabilir, ayrıca mevcut konumun haritasını görebilirsiniz. Harita yardımıyla bölgede gezinebilir ve daha çabuk çıkabilirsiniz.
Tanışmada
- Belirli bir yerde biriyle buluşmak istiyorsanız, ancak adresin ne olduğundan emin değilseniz. Aracı kullanabilir ve mevcut konumumu gösterebilir ve ardından bağlantıyı o kişiyle paylaşabilirsiniz.
Yol Gezisi
- Bir yol gezisindeyken ve yeni bir mahalleyi keşfederken, nerede olduğunuzu ve çevrenizdeki yerleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Yakındaki parkları veya otoyolları bulmak ve bulunduğunuz bölge hakkında genel bir fikir edinmek için haritayı kullanabilirsiniz. Konum Bulma Telefonumda Çalışıyor mu?Konum aracım, telefonunuzda veya başka herhangi bir mobil cihazda mükemmel şekilde çalışır. Tıpkı tarayıcı gibi, çalışması için telefonunuzdaki konum özelliğini etkinleştirmeniz gerekir.

Adres Yer Tespiti , Bulunduğum Konum Yeri Haritada Göster , bulunduğum yer , Google , GPS Koordinatlarım Nedir Öğren , konum bilgisi , Konum Neredeyim , neredeyim , Neredeyiz , Şu An Nerdeyim , Şu An Neredeyim , şu anda bulunduğum , Şuan nerdeyim , Yeri Navigasyon Haritasında Gör , yerinizin adresi ,

Hasdal Kemerburgaz Yol Ayırımı Canlı izle - Kağıthane Hamidiye Hasdal Kavşağı Canlı izle - Esenyurt TEM Otoyolu Hadımköy Gişeleri Canlı izle - İstanbul Tem Esenyurt Canlı izle - Akşemseddin İstanbul Çevre Yolu Canlı izle - Büyükçekmece Ahmediye Köprüsü Canlı izle - Beyoğlu Tarlabaşı Bulvarı Canlı izle - Şişli Cami Halaskargazi Caddesi Canlı izle - Ümraniye Çamlık Şile Yolu Canlı izle - Şile Yolu Alemdar Canlı izle -